Par mums

ArtPlatz Auction

Jaunā tiešsaistes izsoļu platforma ArtPlatz Auction uzsāk darbību sākotnēji koncentrējoties uz vecmeistaru un mūsdienu latviešu mākslinieku darbu pārdošanu. Tiešsaistes platforma ArtPlatz Auction izveidota ar mērķi drošu tiešsaistes izsoļu rīkošanai, lai bez piepūles veiktu mākslas darbu iegādi un pārdošanu, lai vairāk cilvēku atklātu izsoles aizrautību un mīlestību latviešu mākslas piederībai, lai ikvienam ir iespēja atrast savu iecienīto mākslinieku darbus un atklāt jaunus vienuviet.

Aicinām jaunos māksliniekus uz sadarbību, pie mums ir iespējams realizēt darbus izsolē. Pirmais solis šajā procesā ir sazināties ar galeriju “Art Platz” nosūtot portfolio un informāciju par darbiem uz e-pastu artplatz.office@gmail.com. Pēc tam mēs izpētīsim un sniegsim jums novērtējumu. ArtPlatz Auction ir svarīgi nodrošināt visaugstāko pakalpojuma līmeni.

Izsoles darbus ir iespēja apskatīt galerijas “Art Platz” izstādēs vai iepriekš individuāli piesakot kādu no darbiem, zvanot +371 20025002 vai rakstot uz e-pastu artplatz.office@gmai.com.

Vairāk: http://platzkart.info/lv

Misija

Padarīt izsoles procesu par vienkāršu, efektīvu un patīkamu pieredzi no sākuma līdz beigām.

Vīzija

Padarīt latviešu mākslinieku mākslas darbu tirgu pieejamu ikvienam.