Jaunumi

18.07.2024

Art Platz Auction Highlights July 2024

Art Platz Auction Highlights jūlija mēneša izlasē divu dažādu paaudžu mākslinieku abstraktie darbi. Nikolaja Krivošeina glezniecībā dominējošā ir krāsas estētika un tās emocionālā vērtība. Savukārt jaunās paaudzes mākslinieces Irīna Špakova savā daiļradē pievēršas transcendentālai cilvēka un pasaules mijiedarbībai.
11.07.2024

Valda Buša NFT kolekcija. Novakare

Art Platz Auction tiešsaistes platformā iespējams iegādāties NFT, kas pieejami vadošajā digitālās mākslas vietnē OpenSea. Valda Buša NFT kolekcijas darbs “Novakare” (1983) izceļ mākslinieka talantu veiksmīgi apvienojot dažādu krāsu salikumus kā gleznas kompozīcijas elementus. Šis darbs ir spilgts, enerģisks un pamanāms.
04.07.2024

Jauns darbs no kolorista Valda Buša

Art Platz Auction tiešsaistes izsolē pievienots jauns latviešu kolorista Valda Buša darbs. 20. gs. 70. gadu nogales darbs “Lielupe” izceļas ar ekspresīvu otas triepiena dinamiku un svaigu krāsu salikumu.
27.06.2024

Valda Buša NFT kolekcija. Pie ezera

Art Platz Auction tiešsaistes platformā iespējams iegādāties NFT, kas pieejami vadošajā digitālās mākslas vietnē OpenSea. Valda Buša NFT kolekcijas darbs “Pie ezera” (2004) ir mākslinieka rokrakstam raksturīga ainava – stilizēti koku silueti, daudzveidīgs otas triepiens un izteiksmīgi krāsu kontrasti.
20.06.2024

Art Platz Auction Highlights June 2024

Art Platz Auction Highlights jūnija mēneša izlasē tēva un dēla tandēms – Herberts Siliņš un Kārlis Siliņš. Abus gleznotājus raksturo izteiksmīgs krāsu lietojums, formu stilizācija un svaiga pieeja glezniecības medijam.
13.06.2024

Valdis Bušs. Sloka

Art Platz Auction tiešsaistes izsolē pievienots jauns latviešu modernā ainavista un kolorista Valda Buša darbs. Autora darbus caurstrāvo spilgta, ekspresīva krāsainība un otas triepiena virtuozitāte.
06.06.2024

Valda Buša NFT kolekcija. Ainava ar ceļu

Art Platz Auction tiešsaistes platformā iespējams iegādāties NFT, kas pieejami vadošajā digitālās mākslas vietnē OpenSea. Valda Buša NFT kolekcijas darbs “Ainava ar ceļu” (1977) gleznots dinamiskiem triepieniem vēsi smaragdzaļos toņos.
30.05.2024

Valdis Bušs. Taureņu laiks

Art Platz Auction tiešsaistes izsolē pievienots jauns latviešu kolorista un ainavista Valda Buša darbs. Pazīstams ar savu izteiksmīgo krāsu lietojumu un enerģisko otas triepienu. “Taureņu laiks” ir viena no nedaudzajām Valda Buša figurālajām kompozīcijām ar niansētu toņu un pustoņu saspēli. “Taureņu laiks” (Lote 2024/0308), kā arī citi Valda Buša mākslas darbi pieejami solīšanai tiešsaistē.
23.05.2024

Art Platz Auction Highlights May 2024

Art Platz Auction Highlights maija mēneša izlasē latviešu modernista Valda Buša gleznojumi. Mākslinieks ir viens no savas paaudzes koloristiem, kurš lauza klasiskos priekšstatus par ainavu glezniecību. Iedvesmodamies no 20. gs, franču modernās glezniecības virzieniem viņš radīja savu unikālo stilu.
16.05.2024

Valda Buša NFT kolekcija. Krastmala

Art Platz Auction tiešsaistes platformā iespējams iegādāties NFT vadošajā digitālās mākslas vietnē OpenSea. Valda Buša NFT kolekcijas darbs “Krastmala” ir 20. gs. 70. gadu vidū radīts gleznojums – posms, kad mākslinieks saviem darbiem piešķīra izteiksmīgu faktūru un ekspresiju.