Apmaksa un piegāde

1. Maksājumi

Pēc uzvarēšanas izsolē, Jūs saņemsiet rēķinu 5 darba dienu laikā pēc Izsoles beigām, kurā būs norādīta summa, tajā skaitā komisijas nauda 17 % apmērā, kas jāapmaksā pirms lotes izņemšanas. Uzvarētās lotes ir jāapmaksā 15 dienu laikā. Apmaksas termiņš ir redzams rēķinā.

Samaksu par loti var veikt šādos veidos:

  • apmaksājot rēķinu ar naudas pārskaitījuma uz bankas norēķinu kontu, norādot rēķina numuru;

  • apmaksājot rēķinu ar skaidru naudu vai maksājumu karti Izsoļu namā Rīgā, Alberta ielā 4-9;

  • apmaksājot ar PayPal.

2. Saņemšana

Loti iespējams saņemt Izsoļu namā, Alberta ielā 4-9, Rīgā, LV-1010. Loti jāizņem 20 dienu laikā pēc apmaksas reģistrācijas apstirpinājuma saņemšanas, pēc tam tiek piemērota glabāšanas maksa 2 euro dienā.


3. Piegāde

Piedāvājam piegādi visā Latvijas, Baltijā (Lietuva un Igaunija) un citu Eiropas valstu teritorijā (Polija, Austrija, Beļģija, Čehija, Dānija, Luksemburga, Nīderlande, Slovākija, Somija, Šveice, Vācija, Zviedrija, Francija, Lielbritānija, Norvēģija, Slovēnija, Ungārija, Horvātija, Bulgārija, Grieķija, Itālija, Īrija, Portugāle, Rumānija, Spānija).

Ja vēlaties saņemt pirkumu ar piegādi, tad lūgums sazināties ar mums par iepakojuma un piegādes izmaksām, rakstot uz mūsu e-pastu: auction@platzkart.shop.

Strādājam ar drošu kurjerdienestu – DPD https://www.dpd.com/lv/lv/https://www.dpdgroup.com/lv/mydpd/

Piegādes metodes:

1.    DPD Pickup punkts – preces tiek piegādātas uz Pickup punktu, kas ir vistuvāk pasūtījuma veikšanas laikā norādītai adresei.

2.    Kurjerpakalpojums – pasūtījums tiek piegādāts ar DPD kurjerdienestu uz pasūtījuma veikšanas laikā norādīto adresi.

* Izņēmuma gadījumā (ja sūtījuma kopgarums (garākā mala + 2 x platums + 2 x augstums) ir virs 295 cm) preces sūtām, izmantojot citu kurjerdienestu.

Kā arī variet veikt preces sūtīšanu patstāvīgi.

Iepakojuma izmaksas ir atkarīgas no Lotes izmēra. Sūtījuma noformēšana aizņem 5 darba dienas.